über uns

Zuhauseüber uns
Stern Camtek

PARTİKÜL VE KATALİZATÖR  TEMİZLEME MAKİNASI

1991 yılından bu yana üretimde lider olan PARTİKÜL VE KATALİZATÖR  TEMİZLEME MAKİNASI siz değerli ustalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Yenilikçi ve sürekli gelişen firmamızın en büyük hedefi en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla siz değerli ustalarımıza sunmak ve yılların kazandırdığı tecrübe ile sizlerin işini kolaylaştırarak memnuniyetinizi kazanmaktır.

PARTİKÜL VE KATALİZATÖR  TEMİZLEME MAKİNASI olarak üretimini yapmış olduğumuz makinelerin teknik destek hizmetini de, bünyemizde bulunan teknik servis ve canlı teknik servis ekibimizle sunmakta olup sektörde öncü firma olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Bizi bu vizyona taşıyan değerlerimiz ve siz değerli müşterilerimiz firmamızın bugünlere lider firma olarak ulaşmasının en büyük faktörüdür.

Bünyemizde bulunan makine mühendislerimizin desteği ile tasarlayıp üretmiş olduğumuz, partikül ve katalizatör araç üzerinde sökmeden darbeli temizliği 35 dakikada yapar, ister araç üzerinde sökmeden partikülünüzü temizletirsiniz; ister makine içerisinde partikülünüzü söküp temizletebilirsiniz...

Einkaufswagen
Einloggen

Noch keinen Account?

Ein Konto erstellen
de_DEDeutsch