Hakkımızda

EvHakkımızda
Star Camtek

PETEK TEMİZLEME MAKİNELERİNİN ÖNCÜ FİRMASI

1991 yılından bu yana üretimde lider olan STARK CAMTEK siz değerli ustalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Yenilikçi ve sürekli gelişen firmamızın en büyük hedefi en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla siz değerli ustalarımıza sunmak ve yılların kazandırdığı tecrübe ile sizlerin işini kolaylaştırarak memnuniyetinizi kazanmaktır.

Stark Camtek olarak üretimini yapmış olduğumuz makinelerin teknik destek hizmetini de, bünyemizde bulunan teknik servis ve canlı teknik servis ekibimizle sunmakta olup sektörde öncü firma olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Bizi bu vizyona taşıyan değerlerimiz ve siz değerli müşterilerimiz firmamızın bugünlere lider firma olarak ulaşmasının en büyük faktörüdür.

Bünyemizde bulunan makine mühendislerimizin desteği ile tasarlayıp üretmiş olduğumuz, geniş yelpazeli envanterimizdeki makineleri sizlere sunmaktayız.

Şuanda mevcutta bulunan makinelerimiz;

1: petek temizleme makineleri

2: klima temizleme makineleri

3: tıkanık kanal açma makineleri

4: oto radyatör temizleme makineleri

5: buharlı oto yıkama makineleri

6: şap kesme makineleri

7: tıkanık kanal açma su jeti

Tüm bu makinelerin A’ dan Z’ ye bütün yedek parçalarını sizlere anında teminini sağlayarak işinizi kaldığınız yerden ve aksatmadan devam ettiriyoruz.

Bünyemizde bulunan kimyagerler tarafından hazırlanan petek temizleme kimyasallarımız ile sizlerinde bizler gibi kaliteli işler yapmanızı sağlıyoruz.

Yaklaşık yirmi çeşit makine modellerimiz ile bu sektörde türkiye’nin ilk ve tek olan ayrıca yerli ve milli sermayelerle üretim yapan tek ve lider firmayız.

BİZ SİZİNLE YENİLİKLERE İMZA ATIYORUZ.

Alışveriş Sepeti
Kayıt olmak

Henüz hesap yok mu?

Hesap oluştur
tr_TRTürkçe